Video e Bektashit që kap oktapodin shndërrohet në këngë “hit”, “Jasu re Bektashi”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:09 23-09-2015 Remix \"Jasu re Bektashi\"

Nga \"ÇD\"

Video e disa emigrantëve shqiptarë në Greqi të cilët peshkojnë dhe kapin një oktapod ka mundur të marrë mijëra klikime për shkak të komentit të veçantë që bën njëri prej tyre.

Por video s’ka kaluar pa u vënë re nga “Çmendina Dublim” të cilët e kanë shndëruar atë në një “hit” remix. “Jasu re Bektashi” titullohet kënga disa pjesë nga teksti janë “Unë e pash dhe Bektashi i hodhi kalamarierën dhe e kapi. I bëm zbor”. Dëgjoni “këngën” për të qeshura pa fund.

Origjinali:

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Erion Veliaj dhe Donald Lu lënë biçikletat për parashutën, instruksione në qendër të Tiranës
Gazetarja pasi replikon me komentuesen: Po ju sa ju ka vajt kilja e p*rdhës »
Article Logic
Execution time: 0.013489007949829
array(1) { ["section"]=> string(82) "video-e-bektashit-qe-kap-oktapodin-shnderrohet-ne-kenge-hit-jasu-re-bektashi-21460" }