VIDEO e papublikuar më parë: Atmosfera që ndezi muzika tradicionale në dasmën e Princ Lekës me Elia Zaharian

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:29 09-10-2016

Kjo është një video amatore e publikuar nga muzikanti Voltan Prodani dhe tregon një nga momentet më të bukura të dasmës mbretërore.

Në dasmë nuk munguan kurrsesi elementët tradicionalë dhe ky është një prej tyre. Në oborrin mbretëror luhet e kërcehet muzikë popullore ndërsa atmosfera është dukshëm përfshirëse.

Princ Leka kurorëzoi me martesë  ditën e djeshme në ditën e tij të lindjes marrëdhënien e tij me Elia Zaharian.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031476974487305
array(1) { ["section"]=> string(113) "video-e-papublikuar-me-pare-atmosfera-qe-ndezi-muzika-tradicionale-ne-dasmen-e-princ-lekes-me-elia-zaharian-55573" }