Video e rrallë, Ilir Meta dhe Luan Rama të rrethuar nga qindra kuksianë ja marin valles me daulle

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:59 04-06-2017 Video e rrallë, Ilir Meta dhe Luan Rama të rrethuar nga qindra kuksianë ja marin valles me daulle

Ish-kreu i LSI Ilir Meta dhe kreu i Grupit Parlamentar Luan Rama sot po zhvillojnë takim me banorët e Kukësit.

Në një video të publikuar në faqen zyrtarë të LSI Presideni i ri Ilir Meta dhe Luan Rama të entuziazmuar dhe të rrethuar nga qindra mbështetës të LSI ia marin valles me daulle në Kukës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021039962768555
array(1) { ["section"]=> string(102) "video-e-rralle-ilir-meta-dhe-luan-rama-te-rrethuar-nga-qindra-kuksiane-ja-marin-valles-me-daulle-81194" }