VIDEO E RRALLË: Kur Edi Rama i shkonte Vera Grabockës me vath në vesh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:16 27-10-2016

Kjo është një video e rrallë kur kryeministri Edi Rama shkonte në një emision të regjisores Vera Grabockës me vath në vesh.

Dhe ishte vitit 1993, kur Rama fliste për “erotikën e sportit” si ish basketbollist.

Për më tepër ndiqni videon dhe deklaratën e kryeministrit.

Article Logic
Execution time: 0.44353699684143
array(1) { ["section"]=> string(74) "video-e-rralle-kur-edi-rama-i-shkonte-vera-grabockes-me-vath-ne-vesh-57520" }