Video e Saimir Tahirit: PS ka 21 deputetë të inkriminuar, do kemi zgjedhje të parakohshme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:23 01-04-2016

Emisioni investigativ “Stop” në Tv Klan, ka publikuar këtë mbrëmje një “kamera të fshehtë”, ku protagonist i bisedës është ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, i cili ka zbuluar se brenda radhëve të socialistëve janë 21 persona me precedentë penalë.

Më pas Tahiri konfirmon se vendi do të shkojë në zgjedhje të parakohshme këtë verë.

Por, e gjitha kjo është organizuar në kuadër të 1 prillit nga emisioni “Stop” dhe Tahiri ka qenë në dijeni të kamerës gjatë gjithë kohës.  

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028240919113159
array(1) { ["section"]=> string(93) "video-e-saimir-tahirit-ps-ka-21-deputete-te-inkriminuar-do-kemi-zgjedhje-te-parakohshme-36625" }