Video/ Etrit Berisha bën “heroin”, ndal Napolin

Publikuar tek: sport, më 21:11 25-02-2017
Etrit Berisha Amazing Save HD - Napoli 0-1... by fabiolafarrelly

Meritë të veçantë në fitoren e sotme të Atalantës kundër Napolit me rezultatin 0-2, sigurisht që ka gardiani kuq e zi Etrit Berisha.

Berisha i ka mohuar golin Napolit nga goditja e dënimit e cila u gjuajt nga Mertens në minutën e 58.

Përveç kësaj pritjeje, portieri i kombëtares, ka patur mjaft episode të mira duke mbajtur kështu të paprekur portën.

Me këtë fitore Atalanta ngushton diferencën dhe hap lojën për një vend në Europë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqiptari fiton medalje ari në Kampionatin Ballkanik të Atletikës, flamuri kuq e zi ngrihet në Beograd
Të gjithë e prisnin nesër në Kukës, ja pse do të mungoj sërish Enea Jorgji »
Article Logic
Execution time: 0.024812936782837
array(1) { ["section"]=> string(49) "video-etrit-berisha-ben-heroin-ndal-napolin-69963" }