Video/ “John Legend” në versionin më të frikshëm të këngës “All of me”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:19 08-02-2015 Video/ “John Legend” në versionin më të frikshëm të këngës “All of me”

"All of me” nga John Legend… Kënga që të gjithë e dinë përmendësh dhe të gjithë e këndojnë në kor sapo dëgjojnë tingullin e parë. Pas kësaj video-je nuk jam e sigurt nëse do e dëgjoni prapë. Ky është cover-i më i shëmtuar që ju mund të keni dëgjuar ndonjëherë. Një nga vokalet më të dhimbdhme në historinë e muzikës. Nejse, ne e përgëzojmë për guximin dhe për mënyrën sesi mban mikrofonin.

(kliko për të parë videon)

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025730133056641
array(1) { ["section"]=> string(70) "video-john-legend-ne-versionin-me-te-frikshem-te-kenges-all-of-me-2731" }