Video-Lajm/Momentet më pikante të ndeshjes Francë-Shqipëri, Sadiku dhe Memushaj ishin pranë golit

Publikuar tek: sport, më 22:37 15-06-2016

Shqipëria krijoi sot disa raste shumë të mira për gol, por që nuk arriti t’i finalizonte në fund. Armando Sadiku në pjesën e parë dhe Ledian Memushaj në të dytën, ishin ata që iu afruan më shumë golit. Por, portiere Lloris dhe shtylla ishin ato që ndalën kuqezinjë në këtë përballje me Francën. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Humbja me Francën, këto janë notat e lojtarëve të Kombëtares
Mos u mërzitni, me Rumaninë do fitojmë, ja pse (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.021452903747559
array(1) { ["section"]=> string(102) "video-lajm-momentet-me-pikante-te-ndeshjes-france-shqiperi-sadiku-dhe-memushaj-ishin-prane-golit-43648" }