VIDEO-momenti kur Bleona Qereti shtrihet mbi tavolinë dhe Arian Çani e “viziton"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:01 24-05-2016

Kjo është videoja e një nga momenteve më të përfolura në spektaklin e mbrëmshëm YFSF. Videoja është publikuar nga këngëtarja Bleona Qereti që thotë se ka nevojë për një doktor që ta sjellë në jetë.

Çfarë ndodhi mbrëmë:

Bleona Qereti shfaqi “shqetësime shëndetësore” gjatë performancës së Anxhela Peristerit, që mesa duket e preku shumë këngëtaren. Ajo u shtri mbi tavolinën e jurisë ndërsa Çani e vizitoi në rolin e kardiologut.

Por mesa duket vizita e Çanit ndaj Bleonës nuk ka lënë shije të mirë te familjarët e tij. Ai ka marrë “live” një mesazh gjatë spektaklit “YFSF Albania” nga bashkëshortja e tij me tekst ““Po babi doktor është?”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.015198945999146
array(1) { ["section"]=> string(84) "video-momenti-kur-bleona-qereti-shtrihet-mbi-tavoline-dhe-arian-cani-e-viziton-41334" }