Video në prapaskenë/ De Biasi rregullon kollaren e Armand Dukës dhe... pamje të tjera emocionuese nga djemtë e kombëtares

Publikuar tek: sport, më 11:44 08-06-2016

Printohen kartolinat dhe posterat e Kombëtares Shqiptare të futbollit.

Kjo është një video që tregon prapaskenat e lojtarëve dhe FSHF ndërkohë që bëheshin gati për t’u dukur sa më mirë në këto kartolina e postera. Një moment që bie veçnërisht në sy është pikërisht momenti kur trajneri i kombëtares Gianni De Biasi rregullon kollaren e Presidentit të FSHF Armand Duka.

Në fund? Të gjithë kaq të lumtur e të bukur...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthejnë karikaturat plot sarkazëm në median zvicerane për përbërjen e kombëtares së tyre
Thirrjet e këtyre vogëlushëve në tokën franceze për djemtë e kombëtares do t’ju emocionojnë pafund (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.021493911743164
array(1) { ["section"]=> string(123) "video-ne-prapaskene-de-biasi-rregullon-kollaren-e-armand-dukes-dhe-pamje-te-tjera-emocionuese-nga-djemte-e-kombetares-42838" }