VIDEO që nuk duhet humbur, për herë të parë Tuna dhe Patris bëhen bashkë në muzikë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:35 12-01-2019 VIDEO që nuk duhet humbur, për herë të parë Tuna dhe Patris bëhen bashkë në muzikë

Lidhja e këngëtares së njohut Tuna Sejdiu me Patris Berishën e më pas martesa e tyre është përfolur shumë në median rozë.

Tani Tuna dhe Patris janë një çift i konsoliduar dhe ardhja në jetë e Tian i ka bashkuar më shumë ato. 

Por ato kanë dhe një gjë të përbashkët, muzikën.

Tuna është këngëtare kurse Patris është pjesë e Filarmonisë së Kosovës si baterist, por ato nuk kanë bërë asnjeherë muzikë bashkë.

 Por tashmë mund të shohim dhe një bashkëpunim të tyre në videon e mëposhtme, teksa Tuna këndon, Patrisi  e shoqëron si baterist dhe duken një çift i përkryer.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16564202308655
array(1) { ["section"]=> string(88) "video-qe-nuk-duhet-humbur-per-here-te-pare-tuna-dhe-patris-behen-bashke-ne-muzike-148505" }