Video shokuese: Sulmoi me sëpatë forcat speciale, ata e qëllojnë për vdekje

Publikuar tek: bota, më 14:07 13-01-2016 Video shokuese: Sulmoi me sëpatë forcat speciale, ata e qëllojnë për vdekje

Një video e publikuar në internet tregon momentin kur forcat speciale kineze qëllojnë për vdekje një adresor.

Arsyeja pse situate shkoi deri në atë pikë mbetet mister, por siç duket edhe nga video, shtetasi kinez, para se të vritet nga forcat speciale, hedh poshtë me dorën e majtë një send, ndërsa pak sekonda më vonë lëshon në drejtim të tyre një sëpatë. Asnjë nga ushtarët e forcave speciale nuk u plagos ndërsa ngrenë armët dhe e qëllojnë agresorin për vdekje. Besohet se personi që mbeti i vrarë vuante nga çrregullime mendore.

Pamje të rënda:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0223388671875
array(1) { ["section"]=> string(79) "video-shokuese-sulmoi-me-sepate-forcat-speciale-ata-e-qellojne-per-vdekje-29884" }