Video skandaloze: Shikoni farë i bën Vali Korleone kësaj vajzë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:57 15-11-2016

 Kjo video skandaloze e këtij njeriu që quhet Vali Korleone numëron mbi 186 mijë klikime dhe po superkomentohet në rrjetet sociale.

I ashtëquajturi “King” i vulos të pasmet me emrin e tij kësaj vajze ndërsa duket sikur flet përçart gjatë gjithë kohës.

Për më tepër... ndiqeni!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.044956922531128
array(1) { ["section"]=> string(67) "video-skandaloze-shikoni-fare-i-ben-vali-korleone-kesaj-vajze-59549" }