Video/ "Tërmet "në stadiumin e Shkupit, shihni çfarë kanë bërë "Ballistët" pas kualifikimit të Skënderbeut

Publikuar tek: sport, më 09:20 25-08-2017

Mbrëmja e djeshme është kthyer në festë në çdo vend ku kishte shqipfolës dhe kishte gjurmë shqiptari.

Spektakël dhe entuziazëm ka pasur dhe në stadiumin e Shkupit, ku luhej takimi Shkëndija e Tetovës-Milan, e të pranishëm ishin "Ballistët" të cilët nuk kishin si të mungonin në këtë takim të rëndësishëm.

Tifozët kanë qenë në festës përgjatë 90' minutave edhe pse Shkëndija ishte në humbje 1-0 ndaj Milanit, por kjo nuk i ka ndaluar tifozët të festojnë në mes të Shkupit kualifikimin e Skënderbeut në fazën e grupeve.

Në një video shihet sesi "Ballistët" elektrizojnë stadiumin pas lajmin se, Skënderbeu u kualifikua.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndahen vazot: Ja kundërshtarët e mundshëm të Skënderbeut në Europa League
"Top Channel" gjen zëvendësuesen e Marina Vjollcës, kjo do jetë "bomba" e“Procesit Sportiv” »
Article Logic
Execution time: 0.016779899597168
array(1) { ["section"]=> string(106) "video-termet-ne-stadiumin-e-shkupit-shihni-cfare-kane-bere-ballistet-pas-kualifikimit-te-skenderbeut-90147" }