VIDEO TRONDITËSE/ Bashkëmoshatarët dhunojnë fëmijën rom: Thuaj të hënksha k**in! Po ç’të bëra ore?

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:11 22-12-2017 VIDEO TRONDITËSE/ Bashkëmoshatarët dhunojnë fëmijën rom: Thuaj të hënksha k**in! Po ç’të bëra ore?

Një video tronditëse po qarkullon në rrjet.

Disa fëmijë poshtërojnë dhe godasin një tjetër fëmijë rom.  I vogli rom qan e lutet ndërsa bashkëmoshatarët e filmojnë.

Rastet e bullizmit po shtohen për ditë ndërsa reagimi qytetar vazhdon të jetë i vakët.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023374080657959
array(1) { ["section"]=> string(100) "video-tronditese-bashkemoshataret-dhunojne-femijen-rom-thuaj-te-henksha-k-in-po-c-te-bera-ore-104022" }