Videoja e fortë që po bëhet virale, ja kush i shpall sfidë fjalimit të Gerta Lokut në Parlament që tronditi opinionin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:54 06-10-2017 Videoja e fortë që po bëhet virale, ja kush i shpall sfidë fjalimit të Gerta Lokut në Parlament që tronditi opinionin

Gerta Loku u kthye në jehonë debati gjatë ditëve të fundit me fjalimin që mbajti në Kuvend.

Videot ku Gerta, mes lotësh kërkonte që të kthehej vëmendja nga fshati u shpërndanë masivisht në rrjete sociale, madje me vlerësime maksimale për të. Mirëpo gjithçka ndryshoi sa hap e mbyll sytë. Po kaq masivisht u shpërndanë edhe disa video të tjera të saj gjatë kohës që kishte marrë pjesë në takime elektorle, ku shprehte të njëjtat gjëra duke qarë.  Shumë e sulmuan për shtirje, në videot që panë.

Një video tjetër që imiton e ironizon Gertën dhe fjalët që tha në Parlament po bëhet kaq virale. Niko  Dhales ka publikuar një video teksa ironizon Gertën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12289381027222
array(1) { ["section"]=> string(122) "videoja-e-forte-qe-po-behet-virale-ja-kush-i-shpall-sfide-fjalimit-te-gerta-lokut-ne-parlament-qe-tronditi-opinionin-94993" }