Videoja e Ramës dhe Fevziut po thyen rrjetin, “masakra” që i bëjnë do t'ju befasojë: Ore kujt i bërtet ti, pusho

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:56 23-06-2017 Videoja e Ramës dhe Fevziut po thyen rrjetin, “masakra” që i bëjnë do t'ju befasojë: Ore kujt i bërtet ti, pusho

Mbrëmjen e djeshme kryeministri Edi Rama dhe Blendi Fevziu kanë shkëmbyer replika të njëpasnjëshme me njëri-tjetrin.

Intervista e Ramës me Fevziun po bën xhiron në rrjet sepse është krahasuar me debatin e këtij të fundit me Artan Lamen.

Disa kohë më parë Blendi Fevziu nuk u përmbajt teksa kishte të ftuar në emsion Artan Lamen kundrejt të cilit ngriti tonet duke i kërkuar të pushonte.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086929798126221
array(1) { ["section"]=> string(113) "videoja-e-rames-dhe-fevziut-po-thyen-rrjetin-masakra-qe-i-bejne-do-t-ju-befasoje-ore-kujt-i-bertet-ti-pusho-83614" }