Videoja që po thyen rrjetin, të rinjtë në Tiranë "degjenerojnë" kandidatët e PD

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:46 15-06-2017 Videoja që po thyen rrjetin, të rinjtë në Tiranë

Kriza brenda Parisë Demokratike u thellua edhe më shumë pasi u lanë jashtë listave disa nga figurat më të rëndësishme të kësaj partie nga kreu Lulzim Basha.

Listat e kandidatëve për këto zgjedhje ishin shumë të komentuara, mbi të gjithë kandidatët e rinj të PD pasi një pjesë e tyre bënë xhiron e rrjeteve sociale me gafat e njëpasnjëshme gjatë fjalimeve në fushata elektorale dhe jo vetëm.

Goditëse për opinionin publik ishin edhe disa dokumenta të publikuara ku tregonin se një pjesë e kandidatëve për zgjedhjet e 25 qershorit ishin kamionistë dhe pa arsim të lartë.

Siç duket kjo situatë nuk ka kaluar pa u vënë re nga opinioni publik dhe mes shumë reagimeve, kjo video e realizuar nga disa të rinj në Tiranë që ironizojnë kandidatët e PD po bën xhiron në rrjet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026811122894287
array(1) { ["section"]=> string(82) "videoja-qe-po-thyen-rrjetin-te-rinjte-ne-tirane-degjenerojne-kandidatet-e-pd-82644" }