Vijnë nga familjet më të pasura në Tiranë, vajza seksi e deputetit të PS i bën deklaratë dashurie të atit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:24 26-11-2017 Vijnë nga familjet më të pasura në Tiranë, vajza seksi e deputetit të PS i bën deklaratë dashurie të atit

Një deklaratë dashurie për të atin vjen këtë mëngjes nga vajza e deputetit socialist Sadi Vorpsi.

Sara Vorpsi vajza seksi e deputetit të PS ka publikuar një foto me babain nga Italia ndërsa i shpreh dashurinë duke shkruar sa shumë e do atë. Sadi Vorpsi është deputet në Qarkun e Tiranës dhe Anëtar i Asamblesë Kombëtare. Në Tetor të 2013, u emërua si përfaqësues i Këshillit të Ministrave për Qarkun e Tiranës me detyrën Prefekt, të cilën e mbajti deri në Maj 2017.

Gjithashtu duhet të kujtojmë se Vorpsi vjen prej familjeve më të vjetra kryeqytetase dhe më të pasura.

Screenshot_57.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Jozefina Topalli feston ditëlindjen, të rinjtë demokratë befasojnë ish-kryetaren e Kuvendit
Ministri i Ramës “arratiset” nga Tirana, me mushka në fshatin autentik shijon përvojën e paharrueshme (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.030996084213257
array(1) { ["section"]=> string(111) "vijne-nga-familjet-me-te-pasura-ne-tirane-vajza-seksi-e-deputetit-te-ps-i-ben-deklarate-dashurie-te-atit-100798" }