Vildane Zeneli, shumë seksi por shumë...pis. “Kryqëzohet” nga fansat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:55 30-08-2015 Vildane Zeneli, shumë seksi por shumë...pis. “Kryqëzohet” nga fansat Vildane Zeneli dhe rremuja e saj

Modelja shqiptare Vildane Zeneli ka forma super seksi dhe këtë s’ja mohon askush por shumë janë të mendimit se këtë foto do kishte bërë më mirë mos ta kishte postuar.

Kjo, jo për ekspozimin e formave se sa për pisllëkun që shihet aty.Bishta cigaresh të hedhura në tokë, ndërkohë që Vildania tymos, kruasante, patatina, letra të hedhura gjithandej, dhe ushqime të tjera shpërndara kuturru...

Modelja duket e pafuqishme për të rregulluar rrëmujën e shkaktuar nga ajo vetë por fansat dhe ndjekësit nuk duan t’ja dinë.

Ata e kanë kritkuar ashpër për rrëmujën dhe tymosjen. Po se mos do t’ja dijë Vildania, fundja!!!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016736030578613
array(1) { ["section"]=> string(68) "vildane-zeneli-shume-seksi-por-shume-pis-kryqezohet-nga-fansat-19521" }