Viola Spiro nuk e fsheh më, tani edhe në rrjete sociale me të dashurin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:38 16-12-2016 Viola Spiro nuk e fsheh më, tani edhe në rrjete sociale me të dashurin (FOTO)

Prej disa kohësh Viola Spiro po shijon lidhjen e saj përkrah një mashkulli misterioz.

Themi kështu sepse Viola ka preferuar gjithmonë ta mbajë atë larg vëmendjes mediatike dhe rrjeteve sociale.

Por duket se gjërat kanë ndryshuar shkruan Who. Së fundmi një foto që po qarkullon në rrjete sociale tregon çiftin simpatik duke pozuar hapur me njëri-tjetrin dhe sigurisht duke shijuar një darkë romantike. Disa ditë më parë Viola tregoi se nuk dëshironte ta bënte partnerin një personazh publik, duke qenë se vetë kishte ‘vuajtur’ nga të qenurit e tillë.

 viola2.jpg

viola3.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02097487449646
array(1) { ["section"]=> string(80) "viola-spiro-nuk-e-fsheh-me-tani-edhe-ne-rrjete-sociale-me-te-dashurin-foto-62828" }