Viola Spiro shkumon kokën e Mamaqit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:26 10-02-2015 Viola Spiro shkumon kokën e Mamaqit

Shpesh mund të keni pyetur veten se kush mund të kujdeset për look-un e Ermalit që së paku, ai të vijë i larë e i krehur para ekranit. Dhe ja ku erdhi përgjigjia; Viola Spiro, siç duket dhe në foto ka shkumosur mirë e mirë aktorin e humorit.

Ne veç shkumës na bëri përshtypje komenti i njërit prej ndjeksave të personazheve i cili, i qan hallin Vlojës dhe e akuzon Ermalin se me atë të larë që i ka bërë bukuroshja bjonde kokës së tij i ka prishur thonjtë që kanë kushtuar 200 euro!

Edhe ne hallin e thonjve të Violës po qanim në fakt se koka e Ermalit shkon e vjen. Pastaj, si i larë si i palarë kamera tashmë e ka me sy të mirë aktorin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032512903213501
array(1) { ["section"]=> string(40) "viola-spiro-shkumon-koken-e-mamaqit-2931" }