Violinisti shqiptar performon në statujën e lartë të Jezu Krishtit në Rio de Jeneiro (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 10:07 14-01-2018 Violinisti shqiptar performon në statujën e lartë të Jezu Krishtit në Rio de Jeneiro (VIDEO)

Violinisti i njohur shqiptar Olen Çezari ka performuar në majën e statujës së Jezu Krishtit në Rio de Jeneiro, Brazil.

Ky është projekti më i ri muzikor i vilolinistit. Teksa ndodhet mbi majën e statujës së lartë, ai performon këngën “Ave Maria”.  

Çezari ka zgjedhur një nga pamjet më të bukura në botë për të performuar.  

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zv.ministri i Ramës publikon fotot e Lezhës: Ja si u zhduk nga faqja e dheut Lesh-i Osman
Viti i Skënderbeut, hapet ekspozita e monedhës dhe pullës shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.0047271251678467
array(1) { ["section"]=> string(97) "violinisti-shqiptar-performon-ne-statujen-e-larte-te-jezu-krishtit-ne-rio-de-jeneiro-video-106503" }