“Vip-at” nuk lënë të qetë Luanën, publikojnë fotot "si ishte dhe si është"

Publikuar tek: barometri, më 08:13 30-03-2017 “Vip-at” nuk lënë të qetë Luanën, publikojnë fotot

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.17586088180542
array(1) { ["section"]=> string(75) "vip-at-nuk-lene-te-qete-luanen-publikojne-fotot-si-ishte-dhe-si-eshte-73553" }