VIP-at që morën pjesë në dasmën e djalit të këngëtarit të njohur shqiptar (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:17 16-01-2017 VIP-at që morën pjesë në dasmën e djalit të këngëtarit të njohur shqiptar (Foto)

Djali i tenorit të njohur, Kastriot Tusha ka kurorëzuar dashurinë e tij në martesë.

Në këtë gëzim nuk kanë munguar edhe miq artistë të tenorit.

Gjatë viteve të karrierës së tij si tenor dhe këngëtar, Tusha ka krijuar shumë miqësi mes të cilëve Irma Libohova, Artiola Toska, Eli Fara Eneda Tarifa e Manjola Nallbani të cilat kanë qenë të ftuara në dasëm.  Dasma u mbajt në Tiranë në ‘Hotel Sheraton’.

tusha1.jpgtusha2.jpgtusha3.jpgtusha4.jpgtusha5.jpgtusha6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024901151657104
array(1) { ["section"]=> string(84) "vip-at-qe-moren-pjese-ne-dasmen-e-djalit-te-kengetarit-te-njohur-shqiptar-foto-65630" }