Vip-at shqiptarë, me fustane borxh nëpër festa!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:18 01-12-2015 Vip-at shqiptarë, me fustane borxh nëpër festa!

I ftuar në emisionin “Top Show” në Top-Channel për të folur për jetën vanitoze të vip-ave shqiptare, kryeredaktori i revistës “Who”, Eraldo Rexho teksa ka qenë duke diskutuar në panel me Armand Pezën për mundësitë reale të vipave shqiptare për të blerë fustane të shtrenjta, ka thënë se ka nga ato syresh që marrin fustane borxh për të shkuar nëpër festa dhe kjo nuk ndodh edhe aq rrallë.

“Ka edhe veshje të shtrenjta që kushtojnë mbi 5000 euro”, ka pohuar ai, ndërsa ka përmendur dhe një nga personazhet e shoëbizit në Kosovë që e ka blerë atë, por pa cituar emër konkret.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dua Lipa tërheq vëmendjen e BBC: Është një yll në pritje, 2016 viti i saj
Përgjigja e Arminës për Sadijen: Nuk e prish bukurinë me fjalë të shëmtuara »
Article Logic
Execution time: 0.017965078353882
array(1) { ["section"]=> string(51) "vip-at-shqiptare-me-fustane-borxh-neper-festa-26734" }