VIP-at shqiptarë, në një fushatë të re

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:14 24-01-2015 VIP-at shqiptarë, në një fushatë të re

Pas fushatës “Ice bucket Challenge”, ku personazhet e njohur shqiptarë u lagën e u lanë me kova me akull, tanimë, duket se e kanë gjetur diçka tjetër me të cilën mund të merren.

 “Fotot që nuk do i publikoje kurrë” quhet fushata e rradhës ku VIP-at tanë nominojnë njëri-tjetrin dhe publikojnë foto që në kushtë të tjera nuk do i publikonin kurrë. Ajo qe ka iniciuar këtë fushatë është prezantuesja Albana Osmani e cila ka bërë pjesë të fushatës edhe koleget e tjerë VIP-a. "Instagrami" gëlon nga fotot, dhe vëmendja e ndjekësve për personazhet është maksimale. Të gjithë i kemi bërë sytë katër për të parë foton që personazhi ynë i preferuar, nëse nuk do ishte nominuar, nuk do denjonte ta publikonte kurrë.Një prej tyre është edhe opinionisti  i njohur Olti Curri.Përgëzime VIP-a! Ja dolët sërish të tërhiqni vëmendjen tonë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020790100097656
array(1) { ["section"]=> string(42) "vip-at-shqiptare-ne-nje-fushate-te-re-1344" }