“Vipat e Bllokut” njoftojnë me urgjencë Saimir Tahirin, ja çfarë mesazhi i kthen ai për ngjarjen që i ka trembur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:27 06-06-2016 “Vipat e Bllokut” njoftojnë me urgjencë Saimir Tahirin, ja çfarë mesazhi i kthen ai për ngjarjen që i ka trembur

Kërcënimet e një të riu kundrejt faqes 'Vipat e Bllokut' janë bërë shkak i denoncimit drjtpërdrejt tek ministri i Brendshëm Saimir Tahiri.

I riu, i quajtur Bledi Hysenaj kapte këlyshët në rrugë dhe i’a jepte qenit të tij pitbull dhe këtë nuk nguron ta shfaqë gjithë krenari nëpërmjet fotove dhe videove që pitbulli i tij ka 29 fitore deri tani.

Faqja ‘Vipat e Bllokut’ ka denoncuar fillimisht rastin, por pas denoncimit ka hasur kërcënime fillimisht nga kushëriri i djalit që kishte pitbullin, i cili i kërkon që të heqë postimin nëse nuk do ta çojë ndryshe këtë muhabet.

Pas denoncimit tek ministri Brendshëm Tahiri, ai është përgjigjur: “I'a kam përcjellë strukturave përkatëse shqetësimin tënd”.

 

vipat_e_bllokut3.jpg

 

 

vipat_e_bllokut1.jpg

vipat_e_bllokut.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.069332122802734
array(1) { ["section"]=> string(115) "vipat-e-bllokut-njoftojne-me-urgjence-saimir-tahirin-ja-cfare-mesazhi-i-kthen-ai-per-ngjarjen-qe-i-ka-trembur-42575" }