''Vipat e Bllokut'' nxjerr zbuluar ‘’Adminin’’ e faqes, a i kanë gjetur ndonjë ndërhyrje? (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:16 10-01-2016 ''Vipat e Bllokut'' nxjerr zbuluar ‘’Adminin’’ e faqes, a i kanë gjetur ndonjë ndërhyrje? (FOTO)

Vipat e Bllokut, faqja që publikon ndërhyrjet estetike dhe operacionet e VIP-ave shqiptarë, sot nxjerr zbuluar ‘’administratorin’’ e saj.

Faqja shkruan se Arben Kasemi ka shkruajtur që është ‘’admin’’, por nga formulimi e ka lënë të hapur që edhe mund të mos jetë. Gjithsesi në faqen, ku shumë VIP-a, janë denoncuar për ndërhyrjet e tyre, shkruhet se Kasemi është kërcënuar.

“ArbenKasemi(bio) personi i cili shkruajti që ishte "admin" i faqes sot ka shumë kërcënime nga vipat!!!!Ju do shkruanit ndonjëherë që jeni ‘’admin’’-at e Vipave të Bllokut siç bëri Arbeni?’’, shkruhet në faqe.

E në fakt ata Kasemit, ish-konkurentit të Kafazit të Artë, një reality-shoë në Neës24, nuk i kanë gjetur asgjë.

 

arbenkasemibio

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030766010284424
array(1) { ["section"]=> string(90) "vipat-e-bllokut-nxjerr-zbuluar-adminin-e-faqes-a-i-kane-gjetur-ndonje-nderhyrje-foto-29591" }