Vishet me të kuqe, Rita Ora ndez rrjetin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:58 12-07-2018  Vishet me të kuqe, Rita Ora ndez rrjetin (FOTO) Rita Ora

Padyshim që e kuqja është ngjyra që i shkon më shumë bukuroshes shqiptare Rita Ora.

Ajo duket mahnitëse në setin e fotove që ka postuar së fundmi në Instagram, ku shfaqet e veshur me një jumpsuit sportiv të kuq me një dekolte që të lë pa fjalë. 

Në këto temperatura, veshja e Ritës nuk na freskon aspak! Këngëtarja është në kulmin e karrierës së saj dhe vazhdon ti bëjë krenarë shqiptarët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Ja pse e quajtëm AJKA', Bes Kallaku publikon FOTO dhe i shkruan vajzës së sapolindur: Di ninulla vetëm për skiftera... (E PLOTË)
Besojeni ose jo, këto atlete 'të lodhura' kushtojnë 1,500 euro (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.018511056900024
array(1) { ["section"]=> string(51) "vishet-me-te-kuqe-rita-ora-ndez-rrjetin-foto-127696" }