Vizat në SHBA, Ambasada Amerikane në Tiranë jep njoftimin e rëndësishëm: Mbroni veten nga mashtrimet!

Publikuar tek: aktualitet, më 09:24 12-07-2018 Vizat në SHBA, Ambasada Amerikane në Tiranë jep njoftimin e rëndësishëm: Mbroni veten nga mashtrimet!

Ambasada Amerikanë këshillon të interesuarit që aplikojnë për viza në SHBA të mos bien pre e mashtrimeve.

 

Me anë të një postimi ambasada shkruan se për çdo pyetje aplikuesit duhet të kontaktojnë në adresat zyrtarë të ambasadës.

Postimi i plotë:

Mbroni veten nga mashtrimet me vizat. Të gjitha korrespondencat nga Sektori Konsullor vijnë nga adresa jonë zyrtare e postës elektronike ([email protected]) dhe i gjithë informacioni në lidhje me shërbimet tona është i publikuar në faqen tonë zyrtare: https://al.usembassy.gov/

Nëse mendoni se po ju mashtrojnë - më njoftoni! Nëse keni pyetje në lidhje me aplikimin tuaj për vizë, unë jam këtu për t'ju ndihmuar!

oppp.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018121004104614
array(1) { ["section"]=> string(105) "vizat-ne-shba-ambasada-amerikane-ne-tirane-jep-njoftimin-e-rendesishem-mbroni-veten-nga-mashtrimet-127632" }