Vizita nga miqtë e pa ftuar në 3 të natës në dhomën e Bleonës, traumatizon këngëtaren (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:27 02-10-2016

Këngëtarja Bleona Qerreti ka qenë e ftuar mbrëmjen e së shtunës në emisonin “Xing me Ermalin” në tv Klan, ku u shfaq një surprizë që i është bërë këngëtares në hotel.

Në klipin që do të shihni më poshtë, shihet Mamaqi dhe banda muzikore që ia behin papritur në dhomën ku po fle Bleona tek “Padam” në Tiranë. Eshtë ora 03:00 dhe shihni se çfarë ndodh…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022166967391968
array(1) { ["section"]=> string(96) "vizita-nga-miqte-e-pa-ftuar-ne-3-te-nates-ne-dhomen-e-bleones-traumatizon-kengetaren-video-54793" }