Vjedhin Twitter-in e shoqes, publikojnë foton nudo dhe mesazhet e Justin Bieber

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:33 19-08-2016 Vjedhin Twitter-in e shoqes, publikojnë foton nudo dhe mesazhet e Justin Bieber

Justin Bieber ka qenë pjesë e mediave rozë për konfliktet që ka patur kohët e fundit me këngëtaren Selena Gomez, por edhe konflikteve me fansat për fyerjen ndaj të dashurës së tij të re.

Twitter-in e shoqes së tij Chantel Jefferies e kanë hakuar duke publikuar fotot e këngëtarit nudo, si dhe mesazhet personale që kanë shkëmbyer me njëri-tjetrin.

Në një mesazh shoqja e tij ofendonte keq Selenën.

bober_nudo_copy.jpg

biber_3.jpgbiber_2.jpgbiber_8.jpgse.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029925107955933
array(1) { ["section"]=> string(84) "vjedhin-twitter-in-e-shoqes-publikojne-foton-nudo-dhe-mesazhet-e-justin-bieber-50235" }