Vjen “shuplaka” e rradhës për veshjen e kryeministrit: Kur shoh veshjen e Ramës në takime, them shyqyr nuk u shtynë zgjedhjet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:00 31-05-2017 Vjen “shuplaka” e rradhës për veshjen e kryeministrit: Kur shoh veshjen e Ramës në takime, them shyqyr nuk u shtynë zgjedhjet

Shkëlzen Berisha ka ironizuar sërish veshjen e kryeministrit Edi Rama gjatë takimeve elektorale.

Kujtojmë se veshja e kryeministrit gjatë takimit me liderët botërorë ne Bruksel ka qenë në qendër të kritikave si brenda dhe jashtë vendit.

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha ka ironizuar Ramën teksa thotë “kur shoh veshjen e Ramës në takime them shyqyr nuk u shtynë zgjedhejt”.

“Kur shoh veshjen e Ramës në takime, them shyqyr nuk u shtynë zgjedhjet në korrik”, shkruan Berisha në postimin e tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070710182189941
array(1) { ["section"]=> string(127) "vjen-shuplaka-e-rradhes-per-veshjen-e-kryeministrit-kur-shoh-veshjen-e-rames-ne-takime-them-shyqyr-nuk-u-shtyne-zgjedhjet-80720" }