Vlerësimi për Arta Markun, ish-kryeprokurori: Kriteret ligjore i plotëson, po nuk di…

Publikuar tek: politike, më 19:16 13-01-2018 Vlerësimi për Arta Markun, ish-kryeprokurori: Kriteret ligjore i plotëson, po nuk di…

Ish-kryeprokurori Thedhori Sollaku i ftuar në News24 dha dhe vlerësimin për prokuroren e përgjithsme Arta Marku. 

“Kriteret kigjorë i plotëson, por nuk di nëse ka shkëlqyer apo ka qënë mesatare kur ka qënë prokurore në Shkodër”- është shprehur Sollaku.

Sakaq, ka shtuar se për të bërë vlerësimin si duhet duhet ti jepet shansi për të parë nëse e bën punën mirë ose jo.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Protesta e opozitës, deputeti i PD: Ja çfarë do ndodhë më 27 janar (SKENARI)
Kryemadhi sulmon Ramën: Ke paranojën e këpucës... po ti ke hequr brekët »
Article Logic
Execution time: 0.019824028015137
array(1) { ["section"]=> string(88) "vleresimi-per-arta-markun-ish-kryeprokurori-kriteret-ligjore-i-ploteson-po-nuk-di-106457" }