Vlonjati këngëtar i dhuron tanga mamasë 70-vjeçare: Është koha të ndryshosh

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:28 03-05-2016 Vlonjati këngëtar i dhuron tanga mamasë 70-vjeçare: Është koha të ndryshosh

Vlonjati i dhuron tanga mamasë 70-vjeçare.’’ Është koha të ndryshosh’’, i thotë ai, por reagimi i saj do t’ju lërë pa fjalë në këtë video. Ajo thjesht qesh dhe mundohet të fshehë dhuratën.

Bëhet fjalë për Viktor Tahiraj, këngëtar, i cili i ka bërë këtë dhuratë ''mbresëlënëse'' të ëmës. Tahiraj ka marrë pjesë edhe në festivale në TVSH.

Por Tahiraj kësaj here, ‘’Perëndisë’’ së tij, nënës, ka zgjedhur t’i bëjë një video humoristike.

Kuptohet ka menduar deri në detaj për të gjitha. Por me sa kuptohet, dellin për të bërë shaka e ka fituar nga e ëma, e cila duhet thënë se e ka përballuar shumë mirë gjithë surprizën e të birit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016788005828857
array(1) { ["section"]=> string(80) "vlonjati-kengetar-i-dhuron-tanga-mamase-70-vjecare-eshte-koha-te-ndryshosh-39319" }