Vogëlushi erdhi në jetë më herët seç ishte parashikuar, flet për herë të parë pas lindjes nëna më e re e familjes Hoxha

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:44 13-12-2016 Vogëlushi erdhi në jetë më herët seç ishte parashikuar, flet për herë të parë pas lindjes nëna më e re e familjes Hoxha

Sara Hoxha dhe Ledion Liço u bënë prindër për herë të parë sot. Çifti shumë i përfolur u bekuan me një djalë, London Noor Liço.  Mamaja më e re e familjes Hoxha ka reaguar për herë të parë pas lindjes në rrjetet sociale.

“Bekimi ynë mё i madh vendosi tё na vizitojё pak mё parё seç ishte parashikuar. Tё dy jemi shumё mirё dhe po shijojmё çdo moment me njёri-tjetrin”,-ka shkruar Sara, duke treguar në këtë mënyrë se djali pritej të vinte në jetë pak më vonë.

 sara_hoxha.jpg

Lexo edhe:  Reagon tezja trashegimtare e foshnjes më të famshme në Shqipëri

Lexo edhe: Ledion Liço bëhet baba, poston foton e parë të djalit. Ky është emri i tij

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021028995513916
array(1) { ["section"]=> string(124) "vogelushi-erdhi-ne-jete-me-heret-sec-ishte-parashikuar-flet-per-here-te-pare-pas-lindjes-nena-me-e-re-e-familjes-hoxha-62563" }