Vogëlushi shqiptar pi cigare si i rritur, familjarët gëzojnë. Mediat e huaja alarmohen (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:46 21-07-2015

Video e një vogëlushi shqiptar i cili pi cigare si të ishte një i rritur është duke bërë xhiron e rrjeteve sociale dhe të medieve të huaja.

Ndërsa familjarët në video gëzojnë dhe mësojnë të vogëlin e tyre si të pijë dhe shkundë cigaren,mediat e huaja e kanë shndërruar në lajm duke shprehur indinjatë ndaj të rriturve.

“I mituri inkurajohet të pijë cigare”, shkruajnë mediat e huaja duke dënuar me forcë sjelljen e shëmtuar. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024196147918701
array(1) { ["section"]=> string(96) "vogelushi-shqiptar-pi-cigare-si-i-rritur-familjaret-gezojne-mediat-e-huaja-alarmohen-video-16665" }