Vogëlushja bën fushatë për gjyshin e saj, ja bluzat që i vesh kandidati i majtë në Dibër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:08 18-06-2015 Vogëlushja bën fushatë për gjyshin e saj, ja bluzat që i vesh kandidati i majtë në Dibër Mbesa e kandidatit të majtë në Dibër

Kemi parë shumë “gjetje” në mënyrën se si kandidatët kanë bërë fushatë në këto zgjedhje lokale  por kjo që jeni duke parë, me siguri ua kalon të gjithave.

Vogëlushja në foto është mbesa e kandidatit të ASHE në Dibër , Shukri Xhelilit, e cila është edhe “zëdhënësja” më e mirë e tij. Xhelili i vesh mbesës bluza ku shkruhet “votoni gjyshin tim” dhe ku duket edhe fotoja e kandidatit, pra Shukri Xhelilit bashkë me numrin në fletën e votimit.

Vogëlushja duket kaq interesante, pastaj të gjithë kemi debulesë kur vjen puna te fëmijët. Një fëmijë që kërkon votën për gjyshin e saj... Kjo po që është “gjetje’!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026619911193848
array(1) { ["section"]=> string(93) "vogelushja-ben-fushate-per-gjyshin-e-saj-ja-bluzat-qe-i-vesh-kandidati-i-majte-ne-diber-13944" }