Vogëlushja shpërthen në lot kur nëna i thotë se Obama s’do jetë më President (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 16:26 02-08-2016

Shumica e amerikanëve e mësojnë që në moshë të vogël se presidentët e tyre, sipas kushtetutës, mund t’i shërbejnë vendit vetëm për dy mandate.

Por ky lajm ka shokuar një 4-vjeçare e cila ka shëprthyer në lotë sapo ka marrë vesh që Barack Obama nuk do të jetë më president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Vogëlushja quhet Abella Tomlin dhe është nga Oregon i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe ka qenë nëna e saj ajo që i ka dhënë lajmin vajzës.

Në vodeo vajza e vogël dëgjohet të thotë se do t’i mungojë shumë Obama.

Nëna e saj Andrea, thotë se Abella ka qenë fanse e Obamas që nga dita e parë. Ajo është rritur duke e parë Obamën si hero.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027329921722412
array(1) { ["section"]=> string(88) "vogelushja-shperthen-ne-lot-kur-nena-i-thote-se-obama-s-do-jete-me-president-video-48516" }