Vogëlushja shqiptare pretendente për çmimin “France Got Talent"

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:20 23-01-2015 Vogëlushja shqiptare pretendente  për çmimin  “France Got Talent

Kjo Shqipëri ka plot talente të reja dhe për të na e vërtetuar këtë 9-vjeçarja kosovare, ka shkuar të na përfaqësojë në shown e talenteve në Francë.

http://www.youtube.com/watch?v=9IAueSYZHAU

Ndonëse është  vetëm 9 vjeç, Erza Muçolli ka mahnitur me zërin dhe interpretimin e saj në spektaklin “France Got Talent.”

Erza është një nga pesë finalistet dhe është një nga pretendentet kryesore  për të fituar vendin e parë në kompeticion.

Ne i urojmë veç sukses  vogëlushes Erzë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031185865402222
array(1) { ["section"]=> string(66) "vogelushja-shqiptare-pretendente-per-cmimin-france-got-talent-1283" }