Vrasësi serial i vajzave i buzëqesh në gjykatë, babai e sulmon

Publikuar tek: bota, më 13:42 03-06-2016

Babai i njërës prej tre vajzave të vrara nga një vrasës serial 38-vjeçar e ka sulmuar atë pasi ai i buzëqeshi në mënyrë ironike kundrejt prinërve të vajzave.

Ngjrja e rëndë ka ndodhur në 2013 ku 38 vjeçari, Madison vrau tre femra, 18, 28 dhe 38­-vjeçare e më pas trupat e tyre i futi në qeska të zeza dhe i hodhi në koshat e plehrave.

Babai i njërës prej vajzave nuk ka mundur ta durojë dhe i është hedhur në fyt gjatë seancës gjyqësorë. Por oficerët e sigurisë kanë ndërhyrë mënjëherë dhe kanë shmangur incidentin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.084265947341919
array(1) { ["section"]=> string(67) "vrasesi-serial-i-vajzave-i-buzeqesh-ne-gjykate-babai-e-sulmon-42330" }