Vrasja e 8-fishtë, Ministri Xhafaj dhe Drejtori Policisë Veliu drejt Vlorës

Publikuar tek: aktualitet, më 20:52 10-08-2018 Vrasja e 8-fishtë, Ministri Xhafaj dhe Drejtori Policisë Veliu drejt Vlorës Foto ilustruese

Masakra që tronditi Vlorën mesditën e sotme ka ndritur në këmbë gjithë struktuarat e Policisë së Shtetit.

Drejt fshatit Resulaj në zonën e Selenicës është nisur me urgjencë Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj dhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Ardi Veliu.

Sakaq, Policia është ende në kërkim të 24-vjeçarit të arratisur nga vendi i ngjarjes, i cili dyshohet se është fshehur në një shtëpi larg fshatit, ndërsa në ndjekje të tij është vënë policia, FNSH, Delta Force dhe RENEA të cilat kanë marrë urdhër të hapin zjarr në drejtim të tij.

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Shuajti tre familje”, flasin banorët e fshatit, Policia jep informacion: Ja kë vrau 24-vjeçari
Masakra me 8 të vrarë, reagon ish deputeti i PS: Mbledhje e jashtëzakonshme e Kuvendit »
Article Logic
Execution time: 0.048645973205566
array(1) { ["section"]=> string(81) "vrasja-e-8-fishte-ministri-xhafaj-dhe-drejtori-policise-veliu-drejt-vlores-130746" }