Vrasja e 8-fishtë, ministri Xhafaj dhe drejtori Policisë Veliu drejt Vlorës

Publikuar tek: barometri, më 08:15 11-08-2018 Vrasja e 8-fishtë, ministri Xhafaj dhe drejtori Policisë Veliu drejt Vlorës

Masakra që tronditi Vlorën mesditën e sotme ka ndritur në këmbë gjithë struktuarat e Policisë së Shtetit.

 

Drejt fshatit Resulaj në zonën e Selenicës është nisur me urgjencë Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj dhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë Ardi Veliu.

Sakaq, Policia është ende në kërkim të 24-vjeçarit të arratisur nga vendi i ngjarjes, i cili dyshohet se është fshehur në një shtëpi larg fshatit, ndërsa në ndjekje të tij është vënë policia, FNSH, Delta Force dhe RENEA të cilat kanë marrë urdhër të hapin zjarr në drejtim të tij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.039977073669434
array(1) { ["section"]=> string(81) "vrasja-e-8-fishte-ministri-xhafaj-dhe-drejtori-policise-veliu-drejt-vlores-130771" }