Vrasja e 8-fishtë, PARALAJMËRIMI I frikshëm i autorit: S’ u bie kot në qafë

Publikuar tek: aktualitet, më 21:31 10-08-2018 Vrasja e 8-fishtë, PARALAJMËRIMI I frikshëm i autorit: S’ u bie kot në qafë Autori Ridvan Zykaj

24 vjeçari Ridvan Zykaj është autori i ngjarjes së rëndë që tronditi Vlorën mesditën e sotme.

Në një postim në profilin e tij në Facebook, Ridvani ka shkruar një poezi ku i ka komentuar një person, të cilin ai e quan xhaxha.

“ Bukur komplimenti nipce.Nje keshill nga mua mos bej fjal me njeri ne fb sidomos me kusherinjet ok”, i ka komentuar personi, ç’ ka nxjerr në pah konfliktin e hershëm dhe të vazhdueshëm të autorit me viktimat.

Sakaq, nuk ka munguar dhe reagimi i 24 vjeçarit, i cili ka falenderuar xhaxhain për këshillën dhe i ka vënë në dukje se ai nuk i bie kujt në qafë, por nëse e ngacmojnë ai nuk i lë të qetë.

“ Faleminderit per keshidhen xha por un kot su bje ne qaf por kam nje gje po me gacmuan ateher si le rehat un skam cbej po ja qe e kam kete gje”, ka shkrauar Zykaj.

 Screenshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet çfarë bëri autori pak para masakrës në Selenicë. Konflikti me të afërmit dhe akuza për vjedhjen e pulave
Zbardhet dëshima e prindërve të autorit të masakrës në Vlorë »
Article Logic
Execution time: 0.0040340423583984
array(1) { ["section"]=> string(79) "vrasja-e-8-fishte-paralajmerimi-i-frikshem-i-autorit-s-u-bie-kot-ne-qafe-130752" }