VRASJA me 5 plumba në Tiranë, ja vendimi i Krimeve të Rënda për autorët

Publikuar tek: aktualitet, më 10:54 17-04-2018 VRASJA me 5 plumba në Tiranë, ja vendimi i Krimeve të Rënda për autorët autorët e dyshuar

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka rikonfirmuar masat për autorët e dyshuar për vrasjen e Devi Kasmit, i cili u qëllua me 5 plumba në zonën e Pediatrisë në Tiranë, më 28 janar.

Prokuroria provoi se autorët e dyshuar ishin grup i strukturuar kriminal. Sipas Prokurorisë u caktua burg deri në fund të hetimeve për Elton Halipaj, Elton Haxhillari, Mario Meshini Malvin Dinellari dhe Efthimios Efthimiu.

Dosja u dërgua nga Gjykata Tiranë tek Krimet e Rënda.

Megjithëse Elton Hoxhallari, Elton Halipaj, Malvin Dinellari dhe Efthymios Efthimiou kërkuan nga gjykata e Apelit lirimin nga burgu, trupa gjykuese vendosi t’i lërë në burg.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I ndaluan hyrjen në SHBA bashkë me gruan e fëmijët, deputeti indiferent: S’do flas përditë për këtë
Shpërthimi me tritol, kush është MËSUESJA që i hodhën në erë makinën dy herë brenda 5 muajve (EMRI-FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0045521259307861
array(1) { ["section"]=> string(77) "vrasja-me-5-plumba-ne-tirane-ja-vendimi-i-krimeve-te-renda-per-autoret-117167" }