Vrau 3 punonjësit e Bashkisë, Policia publikon VIDEON e arrestimit të autorit Kujtim Koxha

Publikuar tek: aktualitet, më 20:26 11-10-2018 Vrau 3 punonjësit e Bashkisë, Policia publikon VIDEON e arrestimit të autorit Kujtim Koxha Momenti i shoqërimit të autorit Kujtim Koxha në Komisariat

Polica ka publikuar videon e arrestimit të shtetasit Kujtim Koxha, autorit të varsjes së 3 punonjësve të Bashkisë Mat dhe plagosjen e një personi tjetër, dhe ky punonjës bashkie.

51 vjeçari Kujtim Koxha pas një debati me punonjësit e Bashkisë që kishin shkuar në fshatë për të hapur një rrugë, ka marrë kallashin dhe në momentin kur ata kanë qenë duke drekuar i ka qëlluar me breshëri plumbash duke lënë të vdekur Mentor Hoxhën, Hamit Buçin dhe Erzen Aliajn, ndërkohë është plagosur Astrit Hani.

Autori është kapur rreth një orë larg vendngjarjes, në një urë në Burgajet, ndërsa për arrestimin e tij janë angazhuar rreth 40 forca policie.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandal/ Fallxhorja jep recetën për të mbetur shtatëzënë, burri duhet të këndojë kur hedh spermën
Deputeti paralajmëron LIVE Eni Vasilin: Mos GUXO të kundërshtosh qeverinë, se do të hedhin PRANGAT »
Article Logic
Execution time: 0.013913869857788
array(1) { ["section"]=> string(96) "vrau-3-punonjesit-e-bashkise-policia-publikon-videon-e-arrestimit-te-autorit-kujtim-koxha-137481" }