Vrau 8 njerëzit e gjakut të tij/ Ridvan Zykaj IRONIZON keq policinë: Më arrestuat shumë vonë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:37 11-08-2018 Vrau 8 njerëzit e gjakut të tij/ Ridvan Zykaj IRONIZON keq policinë: Më arrestuat shumë vonë Ridvan Zykaj, autori

Ndonëse mori 8 jetët e të afërmve të tij, Ridvan Zykaj nuk ka shprehur pendesë për krimin në polici.

 

Mësohet se autori i ngjarjes makabre ka folur në DVP-në e Vlorës me tone ironike. 

Ashtu siç bëri në rrjetet sociale gjatë kohës kur ishte në arrati, ku shkruante “Në pritje të Fatmir Xhafës” dhe komente të tjera të kësaj natyre të njëjtën gjë duket se 24 vjeçari ka bërë edhe sot në polici. Në këto kushte burime nga policia bëjnë me dije se autori nuk duket me probleme mendore.

“Më arrestuat shumë vonë”, mësohet të ketë thënë ai duke e parë të gjithë ngjarjen e ndodhur si trumf të tij ndaj policisë.

24 vjeçari vrau dje 8 të afërmit e tij, nga tre familje, ndërsa pas ngjarjes së rëndë u arratis. Zykaj u kap orët e para të mëngjesit të sotëm. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Masakra me 8 të vrarë, kthen vëmendjen 2 dekada pas me BERISHËN President, si u varën në mes të Fierit vëllezërit Çuko
E filloi me djalin dhe e përfundoi me të atin, si i vrau Ridvan Zykaj 8 njerëzit e gjakut (SKEMA E PLOTË E NGJARJES) »
Article Logic
Execution time: 0.12929105758667
array(1) { ["section"]=> string(82) "vrau-8-te-afermit-ridvan-zykaj-pranon-krimin-ja-si-eshte-shprehur-ne-polici-130780" }