Vrau foshnjen pasi e lindi në TUALET, 19 vjeçarja shqiptare tregon DETAJET e krimit MAKABËR

Publikuar tek: rajon, më 17:34 16-05-2018 Vrau foshnjen pasi e lindi në TUALET, 19 vjeçarja shqiptare tregon DETAJET e krimit MAKABËR 19 vjeçarja e cila vrau foshnjen e sapolindur

Pak ditë më parë Athina u trondit nga një krim makabër i një nëne 19 vjeçare me origjinë shqiptare, pasi kjo e fundit kishte vrarë foshnjen e sapolindur dhe më pas e kishte hedhur atë në koshat e plehrave.

E reja u arrestua së bashku me të ëmën, ndërkohë që është mësuar edhe deklarata e saj në seancën gjyqësore.

19 vjeçarja ka pranuar se kishte pasur marrëdhënie seksuale me disa meshkuj, pa përdorur masa mbrojtëse, ndërkohë që ka treguar se pak muaj më parë kishte abortuar në spitalin Alexandra në Athinë pasi i dashuri i saj ishte i dhunshëm.

Ndërsa kësaj here ajo ka thënë se e ka mbajtur të fshehtë shtatzaninë e saj nga mamaja dhe vëllai, deri në momentin që i kanë filluar dhimbjet e lindjes. Adoleshentja ka pranuar se ka lindur në banjon e shtëpisë së saj në kryeqytetin grek, teksa më pas i ka dhënë gji foshnjes.

19 vjeçarja ka treguar se ajo i ka mbushur gojën të voglit me farsoleta për të mos iu dëgjuar të qarat dhe e ka mbytur këtë të fundit me kordon.

E ndjerë në grackë, vajza me origjinë shqiptare ka lajmëruar të ëmën, e cila me anë të një qese plehrash e ka hedhur të sapolindurin në koshin e plehrave.

E gjithë ngjarja makabre është shënuar në muajin shkurt, ndërsa e vërteta është zbuluar vetëm një javë më parë pas daljes së rezultateve të AND-së nga policia greke.

Tashmë nënë e bijë janë në pritje të dënimit nga gjykata greke.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ky qytet shqiptar ka hequr të gjitha pijet alkoolike nga menuja
Ambasadori amerikan ka një mesazh të rëndësishëm për Kosovën »
Article Logic
Execution time: 0.018145084381104
array(1) { ["section"]=> string(97) "vrau-foshnjen-pasi-e-lindi-ne-tualet-19-vjecarja-shqiptare-tregon-detajet-e-krimit-makaber-121008" }