Vrau me thikë gruan, shqiptari në Itali: Nuk mbaj mend si e qëllova

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:24 11-11-2017 Vrau me thikë gruan, shqiptari në Itali: Nuk mbaj mend si e qëllova

Dritan Sulollari, shqiptari që vrau me thikë gruan e tij Migena Këllezi, kur ka dëshmuar para autoriteteve italiane ka thënë nuk e mban mend momentin kur qëlloi me thikë gruan e tij.

“Nuk mbaj mend si e qëllova me thikë. Di që ishim duke u zënë, djali thirri nga dhoma tjetër. Sherri nisi për shkaqe që ziheshim gjithmonë. Ajo më thoshte pse rri në shtëpi dhe nuk punon, ka treguar ai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.098804950714111
array(1) { ["section"]=> string(71) "vrau-me-thike-gruan-shqiptari-ne-itali-nuk-mbaj-mend-si-e-qellova-99134" }